Naturalne sposoby na bezsenność

O mnie

Fajnie, że zajrzałeś, Drogi Czytelniku na stronę o mnie (to znaczy, że jestem trochę interesująca)

Często nie mogę zasnąć wtedy rozmyślam jaka jest natura snu i bezsenności, szukam przyczyn fizjologicznych, a gdy dochodzę do wniosku, że ich nie ma to uciekam się do technik relaksacyjnych. Wiele z nich opisałam poparłam przykładami. "Naturalne sposoby na bezsenność" to strona dla wszystkich szukających odpowiedzi na pytanie: co robić gdy nie mogę zasnąć?.

Na bezsenność cierpiałam odkąd tylko sięgąm pamięcią. Nie wiem dokładnie dlaczego, w każdym razie przyczyną nie były żadne choroby czy traumatyczne przeżycia.

Moją pasją zawsze były komputery, Internet i grafika. Miałam to szczęście, że pasja stała się także moim sposobem zarabiania na życie. Ta strona nie jest jednak służbowa, tylko prywatna, dlatego też piszę tu głównie o moich zainteresowaniach pozazawodowych. Najważniejsze z nich to sport (fitness, joga i bieganie), oraz różne techniki medytacji i pracy z umysłem, które mogą człowiekowi ułatwić i uprzyjemnić życie.

Poza tym, uwielbiam śpiewać, przy akompaniamencie gitary, ale ze względu na sąsiadów mogę to robić tylko do 22.00. Potem gdy nie mogę zasnąć ćwiczę jogę, zajmuję się programowaniem, albo wymyślam sposoby na zaśnięcie. Z własnego doświadczenia mogę poradzić każdemu bezsennemu, aby spędzał pożytecznie godziny, których i tak nie może przeznaczyć na sen - tak właśnie powstał pomysł tej strony.

Dziękuję wszystkim osobom, które wzbogaciły moje kompendium sposobów na szybkie zasypianie i zapraszam do korespondencji.Pozdrawiam serdecznie

Rebeka