Naturalne sposoby na bezsenność

Witam wszystkich Bezsennych,
tułających się po sieci w poszukiwaniu skutecznych
sposobów na zaśnięcie!

Strona Rebeki jest poświęcona problemowi bezsenności. Zamieściłam tu wiele sposobów na zaśnięcie opracowanych przeze mnie i zaproponowanych przez Internautów. Metody tu zamieszczone określam jako naturalne, to znaczy nie wykorzystujące framakologicznych środków nasennych.
Prawie wszystkie metody wypróbowałam na sobie. Opisane tutaj sposoby są skutkiem moich dotychczasowych przemyśleń, studiów literaturowych oraz wiedzy nabytej na zajęciach jogi. Często rozmawiam z ludźmi, którzy mają kłopoty z zaśnięciem i spisuję ich doświadczenia, własne przemyślenia i wnioski.
Zaczerpnęłam trochę z dorobku dziedzin takich jak akupresura, metoda BSM, autohipnoza, relaksacja, medytacja, ziołolecznictwo.

Wszystkie materiały i informacje zamieszczone na tej stronie są całkowicie darmowe - nie sprzedaję ani nie reklamuję żadnych produktów. Chętnie wymienię się linkami z osobami posiadającymi strony o zbliżonej tematyce.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do korespondencji, a cierpiących na bezsenność do działu Sposoby na sen. A jeśli moje propozycje was nie uśpią, lub chcecie się dowiedzieć więcej o technikach pokonywania bezsenności to zapraszam do działu Linkownia, gdzie znajdziecie linki do innych miejsc w sieci, traktujących o różnych problemach związanych ze snem.
Czekam na propozycje Waszych autorskich sposobów, które chętnie tu zacytuję.
Mój adres pawilon75@wp.pl
Zapraszam tez do umieszczania wpisów w księdze gości

Rebeka